Вагітна жінка за кермом автомобіля

Материнство – це велика радість для жінки. І більшість дуже обережно поводиться — особливо в останньому триместрі вагітності. Але є жінки, які не думають про ризики та не відмовляються від поїздок, не зважаючи на рекомендацію лікаря. Звісно, ​​ризик є завжди. І добре, якщо ризик – це лише оплата штрафу онлайн.

Вагітна жінка за кермом автомобіля

Ремінь безпеки

Обов’язково треба звертати увагу на правильне поводження з ременем. Не варто поспішати і робити все нашвидкуруч, навіть якщо часу не вистачає. Набагато важливіше здоров’я жінки та малюка.

Насамперед, пристебнутися ременем – це головний обов’язок та необхідність. Хоча це може стати проблемою на великих термінах, зате в надзвичайній ситуації при ударі це допоможе захистити саму жінку і ще не народжене життя — живіт не вріжеться в кермо і не зашкодить майбутньому малюкові. Найкраще, якщо ремінь знаходиться глибоко під животом, не деформуючи внутрішні органи.

Спеціальні подушки, які пропонуються для вагітних жінок-водіїв, не схвалено через брак досліджень, тому від них краще відмовитися.

Дослідження довели, що при пристебнутому ремені безпеки шанси на виживання у майбутньої матері та дитини суттєво підвищуються.

У принципі, обов’язок пристібатися під час їзди стосується всіх, законом не передбачено виключення для вагітних жінок, якщо у них немає довідки від лікаря про звільнення з цього обов’язку.

Крісло

Спинка крісла має бути налаштована якомога більш прямо, а підголовник – відповідно до зростання жінки. Сидіння потрібно відсунути наскільки можна назад. Так само крісло має бути налаштоване, якщо жінка сидить не за кермом, а поряд із водієм.

Кермо та подушка безпеки

Відстань від живота до керма та подушки безпеки не повинна бути меншою за 25-30 сантиметрів, щоб подушка безпеки при необхідності могла розвернутися на повну силу, не травмуючи живіт.

На що ще потрібно звернути увагу

Якщо поїздки та ситуації на дорогах надто нервують вагітну жінку, від них краще відмовитись. До речі, лікарі рекомендують відмовлятися від будь-яких поїздок у третьому триместрі вагітності, бо навіть за невеликої аварії є ризик викидня або відшарування плаценти.

До того ж у цей час у вагітних нерідко набрякають ноги, а довге сидіння за кермом сприяє цьому і може навіть призвести до тромбозу нижніх кінцівок. У зв’язку з цим вагітні жінки-водії повинні робити зупинки у поїздці, щоб розім’яти ноги. Не варто забувати і про пиття під час подорожі.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.